Bir milyonuncu ders öncesinde sizin düşünceleriniz

Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba.

2011 senesinde tek kişilik bir eğitim projesi olarak üzerinde çalışmaya başladığım Mühendishane, zaman içinde video dersleri, tartışma platformu gibi eklentilerle ve Dökümhane Akademi gibi yan çıktılarıyla başta pek tahmin etmediğim bir boyuta ulaşmış durumda. Tartışma platformu, muhtemelen malzeme mühendisliği konularında şu anda bulabileceğiniz en zengin Türkçe forum haline geldi. Video derslerinin izlenme sayısı bir milyona yaklaşmak üzere. Dökümhane Akademi eğitimleri ise Türk döküm sektöründe faaliyet gösteren birçok işletme tarafından takip ediyor.

Mühendishane’nin size faydası oldu mu?

Bu aşamada sözü size verip, Mühendishane ve kardeş sitesi Dökümhane (Dokumhane.net) projelerinin, okul ya da iş hayatınızda size ne gibi faydalar sağladığını sormak istiyorum: Kısa da olsa bu projelerin size bir faydası olup olmadığı hakkında biraz görüş bildirebilirseniz çok memnun olurum. Derslerin faydasını gördünüz mü? Bu projelerin yararlı olduğunu düşünüyor musunuz? Kısa da olsa biraz görüşlerinizi paylaşmanız, projelerin devamını şekillendirmek için çok faydalı olacaktır.

Mühendishane, şu anda birçok üniversitede öğrencilere referans kaynak olarak gösteriliyor. Eğer öğretim üyesiyseniz, bu projelerin derslerinize sağladığı katkılar hakkında birkaç görüş paylaşarak da katkıda bulunabilirsiniz.

Görüşlerinizi paylaşmak için iletişim sayfasındaki formu kullanabilirsiniz. Katılımınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

İletişim formu için buraya tıklayabilirsiniz.